Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Curse of Bridge HollowRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 0.5
Get OutRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0