Movies
Ratings
315
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Love Is in the AirRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0