Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0