Movies
Ratings
1049
1st KissRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.5