Series
Ratings
46
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 1.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 2.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0