Titles you rated
SkyfallRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0