Movies
Ratings
301
ChicagoRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0