Movies
Ratings
296
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5