Series
Ratings
174
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
Dear SisterRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
The Funny Chef of South PolarRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0