Movies
Ratings
77
No Country for Old MenRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0