Movies
Ratings
192
MoonRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0