Movies
Ratings
264
High School MusicalRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0