Movies
Ratings
773
From Beijing with LoveRated ★ 4.5
Game of DeathRated ★ 3.0
Jingle All the WayRated ★ 2.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
The FrightenersRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 2.5
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
VirusRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.5
The Pelican BriefRated ★ 3.5
First KnightRated ★ 3.5
SphereRated ★ 3.0