Movies
Ratings
988
Far from HeavenRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 5.0
2 Days in New YorkRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 5.0
Owl You Need Is LoveRated ★ 5.0
StorksRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
JoyRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0