Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0