Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
SirensRated ★ 4.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 2Rated ★ 3.0
The PittRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0