Titles you rated
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0