Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0