Titles you rated
SherlockRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5