Movies
Ratings
21
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5