Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5