Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5