Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0