Series
Ratings
57
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0