Titles you rated
The HolidayRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Rabbit Without Ears 2Rated ★ 2.5
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.5
Water for ElephantsRated ★ 2.5
The Old Man and the SeaRated ★ 3.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 5.0
Rabbit Without EarsRated ★ 3.5
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 3.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5