Titles you rated
The BrutalistRated ★ 2.0
MaidenRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
One Fine MorningRated ★ 1.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.5