Titles you rated
- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The One Pound GospelRated ★ 3.5- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 4.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 5.0- Melissa & Joey Season 2Rated ★ 5.0
- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 5.0
- Kuk HeeRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0