Titles you rated
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5