Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
EuroTripRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
Blades of GloryRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 2.5
Along Came PollyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 2.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5