Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0