Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 0.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0