Titles you rated
The MummyRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0