Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 3.0
Royal PainsRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5