Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5