Movies
Ratings
30
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5