Titles you rated
Death BellRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5