Titles you rated
Love, RosieRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0