Titles you rated
Star's LoverRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Our Gap SoonRated ★ 5.0
The Dearest LadyRated ★ 5.0
Gold LandRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 5.0