Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5