Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0