Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MarcoRated ★ 3.5
TaxidermiaRated ★ 3.0