Movies
Ratings
234
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
X+YRated ★ 2.5
In the HouseRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.5
Love WreckedRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 2.5
From Me To YouRated ★ 1.5
Sydney WhiteRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.0