Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 1.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0