Titles you rated
Pretty CrazyRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 3.0