Series
Ratings
103- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0