Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0