Titles you rated
- Magical DoReMiRated ★ 2.5
Our Gap SoonRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.5
Blow BreezeRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0