Movies
Ratings
231
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 0.5