Series
Ratings
26
The SimpsonsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5