Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5